HL2-HP-DC48V-F
PanasonicPanasonic
HL2-HP-DC48V-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HL2-HP-DC48V-F
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Foi de date: HL2-HP-DC48V-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HL2-HP-DC48V-F
Număr parc HL2-HP-DC48V-F Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9494 pcs Fișa cu date HL2-HP-DC48V-F.pdf
Porniți tensiunea (Max) 38.4 VDC Opriți tensiunea (Min) 4.8 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 125VAC - Nom
Serie HL Timp de eliberare 25ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 70°C Operați timpul 25ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 10A
Materiale de contact Silver Tin Oxide (AgSnO) Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 48VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 2.6 kOhms Puterea bobinei 900 mW
Coil curent 18.5mA