HHR-330AHY01
PanasonicPanasonic
HHR-330AHY01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HHR-330AHY01
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului BATTERY NIMH 1.2V 3.2AH L-FAT A
Foi de date: HHR-330AHY01.pdf
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HHR-330AHY01
Număr parc HHR-330AHY01 Producător Panasonic
Descriere BATTERY NIMH 1.2V 3.2AH L-FAT A Condiții libere de stare / stare RoHS Nu se aplică / Nu se aplică
cantitate valabila 15452 pcs Fișa cu date HHR-330AHY01.pdf
Greutate 60.78g Tensiune - evaluat 1.2V
Stilul de terminare Flat Top (Non-Extending) Durata standard de încărcare 16Hrs
Curent de încărcare standard 330mA Dimensiune / Dimensiune 0.72" Dia x 2.64" H (18.2mm x 67.0mm)
Informații despre transport - Serie HHR
Alte nume HHR-330AH
HHR-330APH
P636
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Not applicable / Not applicable
Rată de descărcare 640mA descriere detaliata L-Fat A 1.2V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 3.2Ah