HG-C1400-P
PanasonicPanasonic
HG-C1400-P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HG-C1400-P
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului SENSOR DISTANCE 400MM LASER PNP
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 258 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 258 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HG-C1400-P
Număr parc HG-C1400-P Producător Panasonic
Descriere SENSOR DISTANCE 400MM LASER PNP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 258 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 12 V ~ 24 V Serie HG-C
Metoda de detectare Reflective Distanța de detectare 15.748" (400mm)
Timp de raspuns 1.5ms Configurarea ieșirii PNP - Open Collector
Alte nume 1110-3984 Temperatura de Operare -10°C ~ 45°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sursă de lumină Red Laser Diode (655nm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Metoda de conectare Cable Lungimea cablului 78.740" (2000.00mm)
Tip de ajustare Teaching Method
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HG-S1010R
HG-S1010R
Producători: Panasonic
Descriere: SENSOR LINEAR 10MM CONNECTOR
In stoc: 142 pcs
Descarca: HG-S1010R.pdf
RFQ
HG-C1400
HG-C1400
Producători: Panasonic
Descriere: SENSOR DISTANCE 400MM LASER NPN