HD1E-M-DC24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HD1E-M-DC24V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 125V
Foi de date: HD1E-M-DC24V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HD1E-M-DC24V
Număr parc HD1E-M-DC24V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6062 pcs Fișa cu date HD1E-M-DC24V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 19.2 VDC Opriți tensiunea (Min) 2.4 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 125VAC, 60VDC - Max
Serie HD Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Alte nume 255-1635 Temperatura de Operare -25°C ~ 60°C
Operați timpul 10ms Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Sealed - Fully
descriere detaliata General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole Rating de contact (curent) 1A
Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au) Formular de contact SPDT (1 Form C)
Tensiune în bobină 24VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 2.06 kOhms Puterea bobinei 280 mW
Coil curent 11.6mA