HC4E-L-AC100V
PanasonicPanasonic
HC4E-L-AC100V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC4E-L-AC100V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Foi de date: HC4E-L-AC100V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HC4E-L-AC100V
Număr parc HC4E-L-AC100V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3352 pcs Fișa cu date HC4E-L-AC100V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 80 VAC Opriți tensiunea (Min) 30 VAC
Stilul de terminare Plug In Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HCE Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 60°C Operați timpul 20ms
Tipul de montare Socketable Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici LED Indicator
descriere detaliata General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable Rating de contact (curent) 2A
Materiale de contact Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Formular de contact 4PDT (4 Form C)
Tensiune în bobină 100VAC Tip de bobină Non Latching
Puterea bobinei 1.2 VA Coil curent 12.0mA