HC4E-HP-DC110V
PanasonicPanasonic
HC4E-HP-DC110V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC4E-HP-DC110V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Foi de date: HC4E-HP-DC110V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HC4E-HP-DC110V
Număr parc HC4E-HP-DC110V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8795 pcs Fișa cu date HC4E-HP-DC110V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 88 VDC Opriți tensiunea (Min) 11 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HCE Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 60°C Operați timpul 20ms
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Through Hole
Rating de contact (curent) 2A Materiale de contact Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Formular de contact 4PDT (4 Form C) Tensiune în bobină 110VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 10 kOhms
Puterea bobinei 1 W Coil curent 10.0mA