HC4D-HL-DC24V
PanasonicPanasonic
HC4D-HL-DC24V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC4D-HL-DC24V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V
Foi de date: HC4D-HL-DC24V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HC4D-HL-DC24V
Număr parc HC4D-HL-DC24V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5218 pcs Fișa cu date HC4D-HL-DC24V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 19.2 VDC Opriți tensiunea (Min) 2.4 VDC
Stilul de terminare Plug In Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HC Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 60°C Operați timpul 20ms
Tipul de montare Socketable Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici LED Indicator descriere detaliata General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Socketable
Rating de contact (curent) 3A Materiale de contact Silver Nickel (AgNi)
Formular de contact 4PDT (4 Form C) Tensiune în bobină 24VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 650 Ohms
Puterea bobinei 900 mW Coil curent 37.0mA