HC4-H-AC120V
PanasonicPanasonic
HC4-H-AC120V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC4-H-AC120V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 120V
Foi de date: HC4-H-AC120V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HC4-H-AC120V
Număr parc HC4-H-AC120V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6080 pcs Fișa cu date HC4-H-AC120V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 96 VAC Opriți tensiunea (Min) 36 VAC
Stilul de terminare Plug In Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HC Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 255-2769
HC4HAC120V
Temperatura de Operare -50°C ~ 70°C
Operați timpul 20ms Tipul de montare Socketable
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 120VAC Coil Socketable
Rating de contact (curent) 5A Materiale de contact Silver Nickel (AgNi)
Formular de contact 4PDT (4 Form C) Tensiune în bobină 120VAC
Tip de bobină Non Latching Puterea bobinei 1.2 VA
Coil curent 10.9mA