HC3-HTM-AC24V-F
PanasonicPanasonic
HC3-HTM-AC24V-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC3-HTM-AC24V-F
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V
Foi de date: HC3-HTM-AC24V-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HC3-HTM-AC24V-F
Număr parc HC3-HTM-AC24V-F Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9964 pcs Fișa cu date HC3-HTM-AC24V-F.pdf
Porniți tensiunea (Max) 19.2 VAC Opriți tensiunea (Min) 7.2 VAC
Stilul de terminare Plug In Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HC Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 70°C Operați timpul 20ms
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount Rating de contact (curent) 7A
Materiale de contact Silver Alloy, Cadmium Free Formular de contact 3PDT (3 Form C)
Tensiune în bobină 24VAC Tip de bobină Non Latching
Puterea bobinei 1.2 VA Coil curent 50.0mA