HC3-HP-AC240V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC3-HP-AC240V-F
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 240V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HC3-HP-AC240V-F
Număr parc HC3-HP-AC240V-F Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 240V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9277 pcs Fișa cu date
Porniți tensiunea (Max) 192 VAC Opriți tensiunea (Min) 72 VAC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HC Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 70°C Operați timpul 20ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 240VAC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 7A
Materiale de contact Silver Alloy, Cadmium Free Formular de contact 3PDT (3 Form C)
Tensiune în bobină 240VAC Tip de bobină Non Latching
Puterea bobinei 1.2 VA Coil curent 5.0mA