HC3-HL-AC24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC3-HL-AC24V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V
Foi de date: HC3-HL-AC24V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HC3-HL-AC24V
Număr parc HC3-HL-AC24V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4094 pcs Fișa cu date HC3-HL-AC24V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 19.2 VAC Opriți tensiunea (Min) 7.2 VAC
Stilul de terminare Plug In Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HC Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 60°C Operați timpul 10ms
Tipul de montare Socketable Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici LED Indicator descriere detaliata General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VAC Coil Socketable
Rating de contact (curent) 7A Materiale de contact Silver Alloy
Formular de contact 3PDT (3 Form C) Tensiune în bobină 24VAC
Tip de bobină Non Latching Puterea bobinei 1.2 VA
Coil curent 50.0mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HC3-HL-AC6V-F
HC3-HL-AC6V-F
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GENERAL PURPOSE 3PDT 7A 6V
In stoc: 6559 pcs
Descarca: HC3-HL-AC6V-F.pdf
RFQ
HC3-HL-AC24V-F
HC3-HL-AC24V-F
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V