HC2E-HP-DC12V-F
PanasonicPanasonic
HC2E-HP-DC12V-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC2E-HP-DC12V-F
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Foi de date: HC2E-HP-DC12V-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HC2E-HP-DC12V-F
Număr parc HC2E-HP-DC12V-F Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7150 pcs Fișa cu date HC2E-HP-DC12V-F.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9.6 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.2 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HCE Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 255-3644
HC2EHPDC12VF
Temperatura de Operare -40°C ~ 60°C
Operați timpul 10ms Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Sealed - Amber descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 3A Materiale de contact Silver Alloy, Cadmium Free
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 12VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 160 Ohms
Puterea bobinei 900 mW Coil curent 75.0mA