HC2E-HP-AC24V
PanasonicPanasonic
HC2E-HP-AC24V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC2E-HP-AC24V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Foi de date: HC2E-HP-AC24V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HC2E-HP-AC24V
Număr parc HC2E-HP-AC24V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5020 pcs Fișa cu date HC2E-HP-AC24V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 19.2 VAC Opriți tensiunea (Min) 7.2 VAC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HCE Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 60°C Operați timpul 10ms
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Sealed - Amber descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 3A Materiale de contact Silver Alloy
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 24VAC
Tip de bobină Non Latching Puterea bobinei 1.2 VA
Coil curent 50.0mA