HC2-HP-AC48V-F
PanasonicPanasonic
HC2-HP-AC48V-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC2-HP-AC48V-F
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V
Foi de date: HC2-HP-AC48V-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HC2-HP-AC48V-F
Număr parc HC2-HP-AC48V-F Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9346 pcs Fișa cu date HC2-HP-AC48V-F.pdf
Porniți tensiunea (Max) 38.4 VAC Opriți tensiunea (Min) 14.4 VAC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HC Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 70°C Operați timpul 20ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VAC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 7A
Materiale de contact Silver Alloy, Cadmium Free Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 48VAC Tip de bobină Non Latching
Puterea bobinei 1.2 VA Coil curent 25.0mA