HC2-HL-DC48V-F
PanasonicPanasonic
HC2-HL-DC48V-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC2-HL-DC48V-F
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V
Foi de date: HC2-HL-DC48V-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HC2-HL-DC48V-F
Număr parc HC2-HL-DC48V-F Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6972 pcs Fișa cu date HC2-HL-DC48V-F.pdf
Porniți tensiunea (Max) 38.4 VDC Opriți tensiunea (Min) 4.8 VDC
Stilul de terminare Plug In Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HC Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 60°C Operați timpul 20ms
Tipul de montare Socketable Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici LED Indicator
descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Socketable Rating de contact (curent) 7A
Materiale de contact Silver Alloy, Cadmium Free Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 48VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 2.6 kOhms Puterea bobinei 900 mW
Coil curent 18.5mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HC2-HL-DC110V-F
HC2-HL-DC110V-F
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V
In stoc: 8010 pcs
Descarca:
RFQ
HC2-HL-DC12V-F
HC2-HL-DC12V-F
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
In stoc: 6777 pcs
Descarca: HC2-HL-DC12V-F.pdf
RFQ
HC2-HL-DC48V
HC2-HL-DC48V
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V