HC1E-H-DC12V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC1E-H-DC12V-F
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
Foi de date: HC1E-H-DC12V-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HC1E-H-DC12V-F
Număr parc HC1E-H-DC12V-F Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10892 pcs Fișa cu date HC1E-H-DC12V-F.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9.6 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.2 VDC
Stilul de terminare Plug In Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HCE Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -40°C ~ 60°C Operați timpul 10ms
Tipul de montare Socketable Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Sealed - Amber
descriere detaliata General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Socketable Rating de contact (curent) 5A
Materiale de contact Silver Alloy, Cadmium Free Formular de contact SPDT (1 Form C)
Tensiune în bobină 12VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 160 Ohms Puterea bobinei 900 mW
Coil curent 75.0mA