HC1-HP-DC110V
PanasonicPanasonic
HC1-HP-DC110V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC1-HP-DC110V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 110V
Foi de date: HC1-HP-DC110V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HC1-HP-DC110V
Număr parc HC1-HP-DC110V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 110V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5388 pcs Fișa cu date HC1-HP-DC110V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 88 VDC Opriți tensiunea (Min) 11 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HC Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 70°C Operați timpul 10ms
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 110VDC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 10A Materiale de contact Silver Alloy
Formular de contact SPDT (1 Form C) Tensiune în bobină 110VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 10 kOhms
Puterea bobinei 1 W Coil curent 10.0mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HC1-HP-DC110V-F
HC1-HP-DC110V-F
Producători: Panasonic
Descriere: HC RELAY
In stoc: 10124 pcs
Descarca:
RFQ
HC1-HP-DC24V
HC1-HP-DC24V
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
In stoc: 4076 pcs
Descarca: HC1-HP-DC24V.pdf
RFQ
HC1-HP-DC12V-VDE
HC1-HP-DC12V-VDE
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Descarca: HC1-HP-DC12V-VDE.pdf
HC1-HP-DC110V-TV
HC1-HP-DC110V-TV
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 110V