HC1-HP-AC12V-F
PanasonicPanasonic
HC1-HP-AC12V-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC1-HP-AC12V-F
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Foi de date: HC1-HP-AC12V-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HC1-HP-AC12V-F
Număr parc HC1-HP-AC12V-F Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11038 pcs Fișa cu date HC1-HP-AC12V-F.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9.6 VAC Opriți tensiunea (Min) 3.6 VAC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HC Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 70°C Operați timpul 20ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VAC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 10A
Materiale de contact Silver Alloy, Cadmium Free Formular de contact SPDT (1 Form C)
Tensiune în bobină 12VAC Tip de bobină Non Latching
Puterea bobinei 1.2 VA Coil curent 100mA