HC1-HL-DC48V-F
PanasonicPanasonic
HC1-HL-DC48V-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC1-HL-DC48V-F
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
Foi de date: HC1-HL-DC48V-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HC1-HL-DC48V-F
Număr parc HC1-HL-DC48V-F Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6663 pcs Fișa cu date HC1-HL-DC48V-F.pdf
Porniți tensiunea (Max) 38.4 VDC Opriți tensiunea (Min) 4.8 VDC
Stilul de terminare Plug In Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HC Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 60°C Operați timpul 20ms
Tipul de montare Socketable Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici LED Indicator
descriere detaliata General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 48VDC Coil Socketable Rating de contact (curent) 10A
Materiale de contact Silver Alloy, Cadmium Free Formular de contact SPDT (1 Form C)
Tensiune în bobină 48VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 2.6 kOhms Puterea bobinei 900 mW
Coil curent 18.5mA