HC1-H-AC240V
PanasonicPanasonic
HC1-H-AC240V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HC1-H-AC240V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V
Foi de date: HC1-H-AC240V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HC1-H-AC240V
Număr parc HC1-H-AC240V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4380 pcs Fișa cu date HC1-H-AC240V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 192 VAC Opriți tensiunea (Min) 72 VAC
Stilul de terminare Plug In Tensiune de comutare 250VAC - Max
Serie HC Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Temperatura de Operare -50°C ~ 70°C Operați timpul 10ms
Tipul de montare Socketable Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 240VAC Coil Socketable
Rating de contact (curent) 10A Materiale de contact Silver Alloy
Formular de contact SPDT (1 Form C) Tensiune în bobină 240VAC
Tip de bobină Non Latching Puterea bobinei 1.2 VA
Coil curent 5.0mA