GX-ML12B-U
PanasonicPanasonic
GX-ML12B-U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GX-ML12B-U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului SENSOR PROX M12 2W 4MM NC
Foi de date: GX-ML12B-U.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GX-ML12B-U
Număr parc GX-ML12B-U Producător Panasonic
Descriere SENSOR PROX M12 2W 4MM NC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2160 pcs Fișa cu date GX-ML12B-U.pdf
Tensiune - Aprovizionare 12 V ~ 24 V Stilul de terminare Cable Leads
ecranare Unshielded Serie GX-M
Tip senzor Inductive Distanța de detectare 0.126" (3.2mm)
Frecvență de răspuns 1.3kHz Pachet / Caz Cylinder, Threaded - M12
Tipul de ieșire NPN-NC, 2-Wire Alte nume 1110-1738
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP68, IP69K Indicator LED
descriere detaliata Inductive Proximity Sensor 0.126" (3.2mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M12