GX-F12B-P-C5
PanasonicPanasonic
GX-F12B-P-C5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GX-F12B-P-C5
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului SENSOR PROX 4MM PNP 12-24V
Foi de date: GX-F12B-P-C5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GX-F12B-P-C5
Număr parc GX-F12B-P-C5 Producător Panasonic
Descriere SENSOR PROX 4MM PNP 12-24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1803 pcs Fișa cu date GX-F12B-P-C5.pdf
Tensiune - Aprovizionare 12 V ~ 24 V Stilul de terminare Cable Leads
ecranare Unshielded Serie GX
Tip senzor Inductive Distanța de detectare 0.13" (3.3mm)
Frecvență de răspuns 500Hz Pachet / Caz Module
Tipul de ieșire PNP-NC, 3-Wire Alte nume 1110-1934
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Corp Plastic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP68 Indicator LED
descriere detaliata Inductive Proximity Sensor 0.13" (3.3mm) IP68 Module