EZP-E57126LTB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EZP-E57126LTB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
Foi de date: 1.EZP-E57126LTB.pdf2.EZP-E57126LTB.pdf3.EZP-E57126LTB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EZP-E57126LTB
Număr parc EZP-E57126LTB Producător Panasonic
cantitate valabila 8332 pcs Fișa cu date 1.EZP-E57126LTB.pdf2.EZP-E57126LTB.pdf3.EZP-E57126LTB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 575V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±15% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.634" L x 0.965" W (41.50mm x 24.50mm) Serie EZPE
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Alte nume EZPE57126LTB
P122600
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Spațiul de plumb 1.476" (37.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.807" (20.50mm) Caracteristici Low ESR
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 12µF Film Capacitor 575V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 12µF Aplicații DC Link, DC Filtering