EZP-E50306MTA
PanasonicPanasonic
EZP-E50306MTA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EZP-E50306MTA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP FILM 30UF 10% 500VDC RAD 4LD
Foi de date: EZP-E50306MTA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EZP-E50306MTA
Număr parc EZP-E50306MTA Producător Panasonic
Descriere CAP FILM 30UF 10% 500VDC RAD 4LD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8023 pcs Fișa cu date EZP-E50306MTA.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 500V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Serie EZPE
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial - 4 Leads Alte nume EZPE50306MTA
P15859
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.476" (37.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 2.028" (51.50mm)
Caracteristici Low ESR ESR (rezistență în serie echivalentă) 7 mOhms
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 30µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
capacitanță 30µF Aplicații DC Link, DC Filtering