EZA-CT10AAAJ
PanasonicPanasonic
EZA-CT10AAAJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EZA-CT10AAAJ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FILTER RC 22 OHM/10PF SMD
Foi de date: EZA-CT10AAAJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EZA-CT10AAAJ
Număr parc EZA-CT10AAAJ Producător Panasonic
Descriere FILTER RC 22 OHM/10PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 134595 pcs Fișa cu date EZA-CT10AAAJ.pdf
Tensiune - evaluat 12V valori R = 22 Ohms, C = 10pF
Tip Low Pass Tehnologie RC
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie EZACT
Rezistență - Canal (Ohms) 22 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume PCT10CT
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Număr de canale 4
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.026" (0.65mm)
Filtrați ordinea 1st Protecția ESD No
descriere detaliata RC EMI Filter 1st Order Low Pass 4 Channel R = 22 Ohms, C = 10pF 0805 (2012 Metric) Centrul / Frecvența de întrerupere -