EXB-V8V361JV
PanasonicPanasonic
EXB-V8V361JV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-V8V361JV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 360 OHM 1206
Foi de date: 1.EXB-V8V361JV.pdf2.EXB-V8V361JV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-V8V361JV
Număr parc EXB-V8V361JV Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 4 RES 360 OHM 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8933507 pcs Fișa cu date 1.EXB-V8V361JV.pdf2.EXB-V8V361JV.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 360
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Alte nume EXBV8V361JV
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 4
Număr de știfturi 8 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) descriere detaliata 360 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals