EXB-V4V913JV
PanasonicPanasonic
EXB-V4V913JV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-V4V913JV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 91K OHM 0606
Foi de date: 1.EXB-V4V913JV.pdf2.EXB-V4V913JV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-V4V913JV
Număr parc EXB-V4V913JV Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 2 RES 91K OHM 0606 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10450728 pcs Fișa cu date 1.EXB-V4V913JV.pdf2.EXB-V4V913JV.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0606 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 91k
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0606, Concave Alte nume EXBV4V913JV
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 2
Număr de știfturi 4 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) descriere detaliata 91k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave