EXB-Q16P103J
PanasonicPanasonic
EXB-Q16P103J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-Q16P103J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 15 RES 10K OHM 1506
Foi de date: 1.EXB-Q16P103J.pdf2.EXB-Q16P103J.pdf3.EXB-Q16P103J.pdf4.EXB-Q16P103J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-Q16P103J
Număr parc EXB-Q16P103J Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 15 RES 10K OHM 1506 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1506 Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 10k
Putere pe element 25mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1506, Convex, Long Side Terminals Alte nume EXBQ16P103J
U6103TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 15
Număr de știfturi 16 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) descriere detaliata 10k Ohm ±5% 25mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals