EXB-N8V682JX
PanasonicPanasonic
EXB-N8V682JX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-N8V682JX
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 0804
Foi de date: EXB-N8V682JX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-N8V682JX
Număr parc EXB-N8V682JX Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 0804 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 906000 pcs Fișa cu date EXB-N8V682JX.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0804 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 6.8k
Putere pe element 31mW ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0804, Concave, Long Side Terminals Alte nume Y10682DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 4
Număr de știfturi 8 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) descriere detaliata 6.8k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals