EXB-H8E473J
PanasonicPanasonic
EXB-H8E473J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-H8E473J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 7 RES 47K OHM 8SSIP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-H8E473J
Număr parc EXB-H8E473J Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 7 RES 47K OHM 8SSIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 72130 pcs Fișa cu date
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SIP Dimensiune / Dimensiune 0.429" L x 0.087" W (10.89mm x 2.20mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 47k
Putere pe element 62.5mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 8-SSIP Alte nume EXB-H8E473
EXBH8E473
R7473
R7473CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 7
Număr de știfturi 8 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.106" (2.69mm) descriere detaliata 47k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SSIP