EXB-H6V104J
PanasonicPanasonic
EXB-H6V104J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-H6V104J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 3 RES 100K OHM 6SSIP
Foi de date: EXB-H6V104J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EXB-H6V104J
Număr parc EXB-H6V104J Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 3 RES 100K OHM 6SSIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2718 pcs Fișa cu date EXB-H6V104J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 6-SIP Dimensiune / Dimensiune 0.329" L x 0.087" W (8.35mm x 2.20mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 100k
Putere pe element 100mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 6-SSIP Alte nume EXB-H6V104
EXBH6V104
R2104
R2104CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 3
Număr de știfturi 6 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.106" (2.69mm) descriere detaliata 100k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 6-SSIP