EXB-H5E471J
PanasonicPanasonic
EXB-H5E471J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-H5E471J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 470 OHM 5SSIP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-H5E471J
Număr parc EXB-H5E471J Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 4 RES 470 OHM 5SSIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 95839 pcs Fișa cu date
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 5-SIP Dimensiune / Dimensiune 0.279" L x 0.087" W (7.08mm x 2.20mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 470
Putere pe element 62.5mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 5-SSIP Alte nume EXB-H5E471
EXBH5E471
R1471
R1471CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 4
Număr de știfturi 5 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.106" (2.69mm) descriere detaliata 470 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 5-SSIP