EXB-E10C561J
PanasonicPanasonic
EXB-E10C561J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-E10C561J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 560 OHM 1608
Foi de date: EXB-E10C561J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-E10C561J
Număr parc EXB-E10C561J Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 8 RES 560 OHM 1608 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 206520 pcs Fișa cu date EXB-E10C561J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1608 Dimensiune / Dimensiune 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 560
Putere pe element 62.5mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1608, Concave, Long Side Terminals Alte nume U8561CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 10 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) descriere detaliata 560 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1608, Concave, Long Side Terminals