EXB-E10C122J
PanasonicPanasonic
EXB-E10C122J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-E10C122J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 1.2K OHM 1608
Foi de date: EXB-E10C122J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-E10C122J
Număr parc EXB-E10C122J Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 8 RES 1.2K OHM 1608 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 975173 pcs Fișa cu date EXB-E10C122J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1608 Dimensiune / Dimensiune 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 1.2k
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1608, Concave, Long Side Terminals Alte nume EXBE10C122J
U8122TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 10 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) descriere detaliata 1.2k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1608, Concave, Long Side Terminals