EXB-D10C821J
PanasonicPanasonic
EXB-D10C821J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-D10C821J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 820 OHM 1206
Foi de date: EXB-D10C821J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-D10C821J
Număr parc EXB-D10C821J Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 8 RES 820 OHM 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 159314 pcs Fișa cu date EXB-D10C821J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 820
Putere pe element 50mW ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Alte nume U9821DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 10 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) descriere detaliata 820 Ohm ±5% 50mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals