EXB-D10C104J
PanasonicPanasonic
EXB-D10C104J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-D10C104J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 100K OHM 1206
Foi de date: EXB-D10C104J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-D10C104J
Număr parc EXB-D10C104J Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 8 RES 100K OHM 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1387620 pcs Fișa cu date EXB-D10C104J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 100k
Putere pe element 50mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Alte nume EXBD10C104J
U9104TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 10 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) descriere detaliata 100k Ohm ±5% 50mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals