EXB-38V362JV
PanasonicPanasonic
EXB-38V362JV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-38V362JV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 3.6K OHM 1206
Foi de date: 1.EXB-38V362JV.pdf2.EXB-38V362JV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
35000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-38V362JV
Număr parc EXB-38V362JV Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 4 RES 3.6K OHM 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19029436 pcs Fișa cu date 1.EXB-38V362JV.pdf2.EXB-38V362JV.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 3.6k
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Alte nume EXB38V362JV
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 4
Număr de știfturi 8 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) descriere detaliata 3.6k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals