EXB-38V1R2JV
PanasonicPanasonic
EXB-38V1R2JV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-38V1R2JV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 1.2 OHM 1206
Foi de date: 1.EXB-38V1R2JV.pdf2.EXB-38V1R2JV.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-38V1R2JV
Număr parc EXB-38V1R2JV Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 4 RES 1.2 OHM 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 969000 pcs Fișa cu date 1.EXB-38V1R2JV.pdf2.EXB-38V1R2JV.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 1.2
Putere pe element 62.5mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Alte nume Y91R2CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 4
Număr de știfturi 8 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) descriere detaliata 1.2 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals