EXB-34V333JV
PanasonicPanasonic
EXB-34V333JV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-34V333JV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 33K OHM 0606
Foi de date: 1.EXB-34V333JV.pdf2.EXB-34V333JV.pdf
Statutul RoHs Solicitați verificarea inventarului / Solicitați verificarea inventarului
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-34V333JV
Număr parc EXB-34V333JV Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 2 RES 33K OHM 0606 Condiții libere de stare / stare RoHS Solicitați verificarea inventarului / Solicitați verificarea inventarului
cantitate valabila 946436 pcs Fișa cu date 1.EXB-34V333JV.pdf2.EXB-34V333JV.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0606 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 33k
Putere pe element 62.5mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0606, Convex Alte nume Y8333CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 2
Număr de știfturi 4 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) descriere detaliata 33k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex