EXB-2HV473JV
PanasonicPanasonic
EXB-2HV473JV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-2HV473JV
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1506
Foi de date: 1.EXB-2HV473JV.pdf2.EXB-2HV473JV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-2HV473JV
Număr parc EXB-2HV473JV Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1506 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3067285 pcs Fișa cu date 1.EXB-2HV473JV.pdf2.EXB-2HV473JV.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1506 Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 47k
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1506, Convex, Long Side Terminals Alte nume EXB2HV473JV
Y1473TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 16 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) descriere detaliata 47k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals