EXB-24V150JX
PanasonicPanasonic
EXB-24V150JX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-24V150JX
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0404
Foi de date: 1.EXB-24V150JX.pdf2.EXB-24V150JX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-24V150JX
Număr parc EXB-24V150JX Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0404 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10105703 pcs Fișa cu date 1.EXB-24V150JX.pdf2.EXB-24V150JX.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0404 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 15
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0404 (1010 Metric), Convex Alte nume EXB24V150JX
Y5150TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 2
Număr de știfturi 4 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.018" (0.45mm) descriere detaliata 15 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex