EXB-24V122JX
PanasonicPanasonic
EXB-24V122JX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-24V122JX
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 1.2K OHM 0404
Foi de date: 1.EXB-24V122JX.pdf2.EXB-24V122JX.pdf
Statutul RoHs Solicitați verificarea inventarului / Solicitați verificarea inventarului
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-24V122JX
Număr parc EXB-24V122JX Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 2 RES 1.2K OHM 0404 Condiții libere de stare / stare RoHS Solicitați verificarea inventarului / Solicitați verificarea inventarului
cantitate valabila 182576 pcs Fișa cu date 1.EXB-24V122JX.pdf2.EXB-24V122JX.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0404 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 1.2k
Putere pe element 62.5mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0404 (1010 Metric), Convex Alte nume Y5122CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 2
Număr de știfturi 4 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.018" (0.45mm) descriere detaliata 1.2k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex