EXB-18V184JX
PanasonicPanasonic
EXB-18V184JX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-18V184JX
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 180K OHM 0502
Foi de date: EXB-18V184JX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-18V184JX
Număr parc EXB-18V184JX Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 4 RES 180K OHM 0502 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2599226 pcs Fișa cu date EXB-18V184JX.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0502 Dimensiune / Dimensiune 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 180k
Putere pe element 31mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals Alte nume EXB18V184JX
Y6184TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 4
Număr de știfturi 8 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.018" (0.45mm) descriere detaliata 180k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals