EXB-14V393JX
PanasonicPanasonic
EXB-14V393JX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-14V393JX
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 39K OHM 0302
Foi de date: EXB-14V393JX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-14V393JX
Număr parc EXB-14V393JX Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 2 RES 39K OHM 0302 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2186340 pcs Fișa cu date EXB-14V393JX.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0302 Dimensiune / Dimensiune 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 39k
Putere pe element 31mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Alte nume EXB14V393JX
Y3393TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 2
Număr de știfturi 4 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.018" (0.45mm) descriere detaliata 39k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals