EVQ-P1K05M
PanasonicPanasonic
EVQ-P1K05M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EVQ-P1K05M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Foi de date: EVQ-P1K05M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EVQ-P1K05M
Număr parc EVQ-P1K05M Producător Panasonic
Descriere SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 128132 pcs Fișa cu date EVQ-P1K05M.pdf
Stilul de terminare J Lead Switch Travel 1.00mm
Funcția de comutare Off-Mom Serie EVQP1
ambalare Original-Reel® Contur 6.10mm x 6.00mm
Alte nume P12244SDKR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Forța de operare 220gf Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 100,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici -
descriere detaliata Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Rating de contact @ Voltaj 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tipul actuatorului Standard
Actuator Orientare Top Actuated Materialul de acționare -
Lungimea servomotorului, unghiul drept - Actuatorul Înălțime față de PCB, Vertical 5.00mm