EVM-3VSX50B55
PanasonicPanasonic
EVM-3VSX50B55 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EVM-3VSX50B55
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului TRIMMER 500KOHM 0.15W J LEAD TOP
Foi de date: EVM-3VSX50B55.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EVM-3VSX50B55
Număr parc EVM-3VSX50B55 Producător Panasonic
Descriere TRIMMER 500KOHM 0.15W J LEAD TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 236357 pcs Fișa cu date EVM-3VSX50B55.pdf
Toleranţă ±25% Stilul de terminare J Lead
Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.136" x 0.122" Face x 0.055" H (3.45mm x 3.10mm x 1.40mm)
Serie EVM Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 500 kOhms Putere (Wați) 0.15W
ambalare Cut Tape (CT) Alte nume P3V504CT
Numărul de viraje 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata 500 kOhms 0.15W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Tip de ajustare Top Adjustment