EVM-3SSX50B54
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EVM-3SSX50B54
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului TRIMMER 50KOHM 0.15W TOP/BOT ADJ
Foi de date: EVM-3SSX50B54.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EVM-3SSX50B54
Număr parc EVM-3SSX50B54 Producător Panasonic
Descriere TRIMMER 50KOHM 0.15W TOP/BOT ADJ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5540 pcs Fișa cu date EVM-3SSX50B54.pdf
Toleranţă ±25% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Serie EVM Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 50 kOhms Putere (Wați) 0.15W
Numărul de viraje 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 50 kOhms 0.15W Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top and Bottom Adjustment