EVM-2XSX50B54
PanasonicPanasonic
EVM-2XSX50B54 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EVM-2XSX50B54
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului TRIMMER 50K OHM 0.15W J LEAD TOP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EVM-2XSX50B54
Număr parc EVM-2XSX50B54 Producător Panasonic
Descriere TRIMMER 50K OHM 0.15W J LEAD TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 277094 pcs Fișa cu date
Toleranţă ±25% Stilul de terminare J Lead
Coeficientul de temperatură - Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 0.108" x 0.087" Face x 0.071" H (2.75mm x 2.20mm x 1.80mm)
Serie EVM Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 50 kOhms Putere (Wați) 0.15W
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume EVM-2XSX30B54
EVM2XSX50B54
P2X503TR
Numărul de viraje 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata 50 kOhms 0.15W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Tip de ajustare Top Adjustment