EVB-NADR15D14
PanasonicPanasonic
EVB-NADR15D14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EVB-NADR15D14
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 60MM
Foi de date: EVB-NADR15D14.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EVB-NADR15D14
Număr parc EVB-NADR15D14 Producător Panasonic
Descriere SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 60MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9512 pcs Fișa cu date EVB-NADR15D14.pdf
Gama de călătorie 60mm Toleranţă -20%, +40%
Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 3.465" L x 0.591" W x 0.315" H (88.00mm x 15.00mm x 8.00mm) Serie EVB - Dual
Rezistenţă 10 kOhms Putere (Wați) 0.1W, 1/10W
ambalare Bulk Alte nume EVBNADR15D14
PNA060DD
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip fader Dual
descriere detaliata 10 kOhms 0.1W, 1/10W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type Tip de ajustare Top