ETQ-P4M100KVC
PanasonicPanasonic
ETQ-P4M100KVC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ETQ-P4M100KVC
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 7.6A 27.94 MOHM
Foi de date: 1.ETQ-P4M100KVC.pdf2.ETQ-P4M100KVC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ETQ-P4M100KVC
Număr parc ETQ-P4M100KVC Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 10UH 7.6A 27.94 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 73302 pcs Fișa cu date 1.ETQ-P4M100KVC.pdf2.ETQ-P4M100KVC.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm) ecranare Shielded
Serie PCC-M1040M Evaluări AEC-Q200
Q @ Freq - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead Alte nume P19785CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Metal Composite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 10µH Înălțime - așezată (Max) 0.157" (4.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 10µH Shielded Inductor 7.6A 27.94 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
Rezistența DC (DCR) 27.94 mOhm Max Ratingul curent 7.6A
Curent - saturație 10.8A